COUDENHOVE-KALERGI PLAAN – EUROOPA RAHVASTE GENOTSIID

Matti Ilves, Rahvuslane Blogspot, 3. veebruar 2016

NO to the EU

Euroopa rahvaste genotsiid on reaalne plaan, mida eriti hästi on näha tänapäeval. Massilise sisserände tegelikke põhjusi Euroopasse püütakse kavalalt varjata ja peidetakse see sõjapõgenike ning multikultuursuse taha. Ning seda käsitletakse meedias kui paratamatust ja spontaanset nähtust, mida see muidugi ei ole.

See kavandatud lauaalune plaan on valmis juba pikki aastakümneid ja tänapäeval Euroopa Liidu tingimustes arvatakse, et nüüd on aeg see rahvaste massiivse ajupesu taustal ellu rakendada.

Meil tuleb pöörduda ajalukku ja vaadata EL-i alusepanemist Pan-Euroopa kaudu, millised olid nende tegelikud eesmärgad ja mida püüti saavutada.Tuleb märkida, et Pan-Euroopa ideedest peetakse rangelt kinni siiani.

Krahv Coudenhove-Kalergi 
Krahv Richard Nikolaus von Coudenhove-Kalergi

Pan-Euroopa Liikumise idee alusepanija ja selle president oli 49 aastat Richard Nikolaus von Coudenhove-Kalergi (16. november 1894 – 27. juuli 1972). Ta oli vabamüürlane ja kuulus 1922. aastast, looži Humanitas, mis asus Viinis.

Pan-Euroopa ja von Coudenhove-Kalergi eesmärgid oli üsna kaugeleminevad. Usuti, et individualism ja sotsialism teeksid koostööd, sealt tulebki ELi eesmärk – neomarksism ja suurtööstuse koondamine miljardäride kätte.

Richard Nikolaus von Coudenhove-Kalergi uskus kindlalt, et tulevikus on Euroopa rahvad segaverelised ja kuuluvad euraasia-negroidsesse rassi ja on oma välimuselt sarnased muistsetele egiptlastele, kes olid küllalt tumedad. Taoline segarass asendab rahvaste mitmekesisust. Ja vähe veel sellest, juutidest kes on “erilised-äravalitud”, pidi saama Euroopa uue rassi aadel ja juhtrahvus! Ainult nii pidi juutide saatus Euroopas kujunema kindlaks ja turvaliseks. Lugege ka siit:

https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_von_Coudenhove-Kalergi

Selle plaani realiseerimist võetakse E Liidus täie tõsidusega, ega siis muidu ei ole asutatud Coudenhove-Kalergi Euroopa auhind, mida antakse iga kahe aasta tagant eurooplastele, kes on silma paistnud, et edendada seda kuritegelikku plaani. 16. novembril 2012 pälvis Coudenhove-Kalergi Euroopa auhinna Euroopa Ülemkogu president Herman van Rompuy. Laureaatide seas on teisigi tuntud inimesi, näiteks eelkõige  Saksamaa liidukantsler Angela Merkel (2010) ja üllataval kombel Läti president Vaira Vike-Freiberga (2006), kes ka osutus kõige tavalisemaks reeturiks.

Coudenhove-Kalergi European award

Coudenhove-Kalergi Euroopa auhind ja selle saajad

 

Inimestel kes seda loevad, kerkib kindlasti küsimus, et kas siin pole tegu jälle mingi vandenõuteeooriaga? Lihtne vastus on aga see, et avage lõpuks oma silmad ja veendute, et see ongi tõsi. EL-is tehakse lõpp peale nii kõikidele rahvusriikidele ja rahvustele.

Ka Eesti aitab igati kaasa ebaseaduslike immigrantide jõudmisele Euroopa Liitu, Politsei- ja Piirivalveamet on saatnud lõunaosariikidele appi ilmselt meil ülejäävaid politseinikke-piirivalvajaid tervelt 100 inimest aastas. Lisaks on veel eraldatud meie “suurest lennukipargist ” üks lennuk.

Seepärast jälle kordan ennast, eestlaste ainus võimalus ellujäämiseks on kiiresti astuda välja Euroopa Liidust ja ei maksa suurt loota teiste Euroopa rahvaste peale, sest Lääne-Euroopa rahvad – suurem osa neist – paistavad olema juba küllalt pimestatud.

Kasutatud allikas:

https://flyingtigercomics.wordpress.com/2015/02/08/the-coudenhove-kalergi-plan-the-genocide-of-the-peoples-of-europe-the-plan-to-destroy-europe-and-the-uk/

Tuleviku Euroopa inimene on segavereline

Artikkel ilmus esmalt blogis Rahvuslane.

2 kommentaari

  • Eestlaste kohta öeldakse õigusega PÕHJAMAA JUUDID – meie koht ei ole selles üldises solgipotis, vaid tsipake teisiti. Uus aeg on juutide – ja eestlaste – aeg, mida me mõlemad läbi pika orjaöö oodanud oleme. Usaldagem oma Taevaisalt antud SAATUST!

  • See kommentaar siin ülal on küll midagi rumalat, mida on võimalik välja mõelda. Eestlaste hulgas on küllalt uusvabamüürlasi, ent nemad ei ole tulevikus meil võimul, ehkki nüüd võib neid leida pea igast erakonnast. Vabamüürlus on alati olnud veriste ideede elluviija ja genereerija, et jääda varju ja samas olla niiditõmbajad.

Lisa kommentaar