Rootsis alustasid feministid uut kampaaniat meeste vastu, kes tahavad kaitsta naisi vägistamiste eest

Kresy.pl

Feministid Rootsist alustasid uut kampaaniat meeste vastu, kes pärast nn. pagulaste keskuse naistöötaja mõrvamist immigrandi poolt otsustasid rakendada õiglust islamimaadest pärit tulnukate suhtes.

Rootsi feministidele selline tegevus ei meeldinud. Nad lõid algatuse hasztag #inteerkvinna (“mitte sinu naine”). Nad kirjutavad oma vihkamisest rassismi, fašismi, valgete meeste ja kõikide muude asjade vastu, mis võivad suvaliselt seostuda nn. pagulaskeskuse naistöötaja surmale järgnenud sündmustega. Nad muretsevad hüsteeriliselt, et eurooplased tõusevad üles migrantide vastu.

Feministid kinnitavad muuhulgas ka, et nad kardavad rootsi natsionaliste, kes võivad neid seksuaalselt kuritarvitada.

Poola keelest tõlkis isa Ivo Õunpuu

ALLIKAS: Kresy.pl / barritrad.com

4 kommentaari

  • Kaks asja siin ilmas on lõputud, feministide lollus ja universum! Selles teises ei ole ma päris kindel. 😀

  • Rootslased ongi juba väärakad ja oma geenid rüvetanud islamisatikatega!

  • No ainult üks rootsi mõrd võibki nii loll olla. Mõistust ei saa osta.

  • “Hirm on tarkus ohu ees”.Kahjuks kannatab lihtrahvas selle all,ega ilma-asjata kõrgklass immigratsiooni ei poolda,neil on heades linna-osades turvalisusega kõik korras,üksgi pagulane neile ette ei jää,ning saab väheke lisa ka teenida projektide kaudu.Eks Feminismi organisatsiooniga sama lugu,jõukas juht planeerib,teised kaagutavad järele!Silmakirjalikud juhid jäävad õigeks(inimlikud,heasüdamlikud),vaesemad tembeldatakse matsideks,hoolimatuteks ja kõike muuks!Kahju vaadata kuidas tekitatakse sõdasid eliidi poolt ja siis vaene rahvas nende tagajärgede pärast kannatavad!

Lisa kommentaar